Naše produkty

01 maslo trad 100g

Školské mlieko

Info o projekte       Sútaž   

Facebook

Nájdete nás už aj na Facebooku

Články

Súťaž

Súťaž je aktuálne ukončená a vyhodnotená! O ďalšom ročníku Vás budeme včas informovať.

 

Pre všetkých súťaživých milovníkov mlieka a mliečnych lahôdok je tu súťaž!

Ak sa Vaša škola alebo škôlka zapojila do projektu „Mlieko pre školy v Európskej únii“ a Vám ponúka mliečne dobroty z Hriňovskej mliekarne KOLIBA hor sa do súťaže.

Súťažiť môžu škôlkari aj školáci.

Škôlkari, ukážte svoju šikovnosť. Namaľujte obrázok na tému na tému „Môj mliečny stôl“. Máte na ňom mlieko, naše syry alebo jogurty? Vezmite pastelky, vodovky alebo čokoľvek iné a nakreslite nám obrázok. Vaše výtvarné diela zašlite na našu adresu: Koliba Trade, s.r.o., Krivec 3057, 962 05 Hriňová, heslo: Súťaž - školské mlieko alebo na našu e-mailovú adresu:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Nazabudnite uviesť Vaše kontaktné údaje. 

Najkrajšie diela budú zverejnené na našej web stránke a facebookovom profile, kde budete môcť hlasovať a aj sami určiť výhercov.

Košom plným mliečnych dobrôt a prekvapení budú odmenení 2 najlepší, pričom jedného víťaza určí firma a jeden bude víťaz hlasovacej súťaže. 

Školáci, si môžu vybrať z dvoch zadaní:

Prvé zadanie - napísanie básne na tému „Môj mliečny život“, pričom v básni musia použiť názvy niektorých výrobkov firmy. Dĺžka diela nie je stanovená.

Druhé zadanie - vymyslite návrh etikety na náš výrobok. Forma aj obsah je ľubovoľný. Žiaci sa môžu, ale aj nemusia inšpirovať skutočnými výrobkami.

Každý jednotlivec sa môže zapojiť len do jedného zadania. Vaše literárne diela zašlite na našu adresu: Koliba Trade, s.r.o., Krivec 3057, 962 05 Hriňová, heslo: Súťaž - školské mlieko alebo na našu e-mailovú adresu:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Nazabudnite uviesť Vaše kontaktné údaje.  

Najkreatívnejšie a najvtipnejšie príbehy budú zverejnené na našej web stránke a facebookovom profile, kde budete môcť hlasovať a aj sami určiť výhercov.

Odmenení budú 2 najlepší jednotlivci a ich školy, pričom jedného víťaza určí firma a jeden bude víťaz hlasovacej súťaže.

FOTOSÚŤAŽ - Náš mliečny stôl - pre školy aj škôlky! Stačí sa odfotiť (celá trieda alebo jednotlivec, pokojne to môže byť aj „selfie“) pri stole, na ktorom budú výrobky od firmy KOLIBA Trade, s.r.o. Čím viac výrobkov na fotke bude, tým je väčšia šanca na výhru. Prihliadať sa však bude aj na originalitu a celkové stvárnenie fotografie. Do fotosúťaže sa môžu zapojiť aj tie materské a základné školy, ktoré sa zapojili do zadania vyššie. Víťazná fotka získa raňajky pre celý kolektív od spoločnosti KOLIBA Trade s.r.o.

Vytvorené diela je potrebné zaslať na adresu Školský program – súťaž, Koliba Trade, s.r.o., Krivec 3057, 962 05 Hriňová, alebo na našu e-mailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

 

Na Vaše práce čakáme do 20. 05. 2016, aby sme ich mohli vyhodnotiť a odmeniť Vaše úsilie a nadanie.

Štatút súťaže

 

Pozrite si víťazov roka 2016:

odovzdavanie kolaz

 

Mliečna pohoda bez hraníc