Naše produkty

01 maslo trad 100g

Školské mlieko

Info o projekte       Sútaž   

Facebook

Nájdete nás už aj na Facebooku

O nás

Hriňovská mliekareň KOLIBA vznikla v roku 1993 ako súkromná spoločnosť zameraná na spracovanie mlieka prevažne z Podpoľania. V súčasnosti je Koliba moderným spracovateľom mlieka so zameraním na výrobu polotvrdých zrejúcich syrov a tradičného masla. Od roku 2004  je v hriňovskej mliekarni zavedený systém kontroly kvality výroby HACCP. Manažment mliekarne  je zameraný na bezpečnosť a kvalitu výroby, čoho dôkazom sú i získané certifikáty ISO 9001:2008 a ISO22000:2005 a IFS.


Najrozšírenejším a najznámejším produktom mliekarne je Hriňovská tehla, polotvrdý zrejúci syr Eidam údený aj neúdený, tradičné maslo aj nátierka s čiastkovo zastúpeným rastlinným tukom známa ako Lahodná chuť.

Od roku 2015 spracováva spoločnosť KOLIBA srvátku na ďalšiu výrobu sušených produktov, ako sú laktóza, sušený proteín WPC, sušený permeát a proteínových tyčiniek.

Okrem slovenského trhu, môžete naše mliečne výrobky nájsť aj v Českej republike, v Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Srbsku, Chorvátsku, Bosna a Hercegovina a Slovinsko.
Sušené výrobky zo srvátky exportujeme do Vietnamu, Číny, Ruska, Kanady a Indie. 


Filozofiou firmy je, aby sa kvalitné  mliečne výrobky dostali na každý stôl a stali sa neoddeliteľnou súčasťou výživy pre ľudí každého veku v súlade s krédom firmy: „Mliečna pohoda bez hraníc“.

Certifikát 22000 2005 SK Certifikát ISO 9001 2015 SK SGS

 

 

BONITNÝ CERTIFIKÁT CrefoCert prezentuje dobrú ekonomickú situáciu a platobnú morálku. Metodika pre udelenie certifikátu CrefoCert je v súlade s postupmi spoločnosti Creditreform Rating AG ktorej ratingový nástroj schválila pre hodnotenie úverového rizika Európska centrálna banka.

 

 

o-nas-mliekaren-3Od začiatku roka 2011 skladujeme naše výrobky v novom logistickom centre, ktorý sa nachádza priamo v areáli mliekarne a ktoré spĺňa aj tie najprísnejšie kvalitatívne parametre.

Logistické centrum je rozsiahle a jeho kapacita dovoľuje poskytnúť priestory aj externým záujemcom a firmám, ktoré majú záujem o prenájom chladiarenskych a mraziarenskych priestorov. Informácie podá vedúci logistiky.


Okrem slovenského trhu, môžete naše výrobky nájsť aj v Českej republike, v Maďarsku a v Rumunsku.

 

 

 

Mliečna pohoda bez hraníc